עסקים קטנים

הצלחה של עסק קטן תלויה במידת היעילות שלו

פעולה תקינה של כל המרכיבים בחיי העסק

עסקים קטנים בתחומים שונים זקוקים לאופי אחר של מערכות ממוחשבות.

הצלחה של עסק קטן תלויה לא פעם במידת היעילות שלו. כל מנהל של עסק כזה יודע שהוא צריך לנהל את המשאבים שלו בחוכמה ולספק את השירות או המוצר שלו במהירות הרבה ביותר וברמת האיכות הגבוהה ביותר.

היעילות הזו דורשת פעולה תקינה של כל המרכיבים בחיי העסק. אחד המרכיבים החשובים ביותר הוא מערכות המחשוב שלו. עסקים קטנים בתחומים שונים זקוקים לאופי אחר של מערכות ממוחשבות. חלק מהעסקים זקוקים רק למחשבים שיבצעו פעולות משרדיות שוטפות, ואילו ישנם עסקים הדורשים רמת מורכבות טכנולוגית גבוהה יותר.

על מנת לתחזק בהצלחה את כל המחשבים והשרתים, נדרש גיבוי של אנשי תמיכה שיוכלו גם לסייע בפתרון תקלות וגם להתאים את השירותים הממוחשבים הנדרשים לצרכים של העסק. זה כולל הקמה של תחנות עבודה חדשות, פתרונות גיבוי ואחסון בענן, פתרונות תקשורת, מתן שירותי תמיכה ו-Help Desk, ניהול רשתות והרשאות משתמשים ועוד.

מה כוללים שירותי מחשוב לעסקים קטנים

שירותי המחשוב כוללים את כל החבילה הדרושה לתפעול תקין ויעיל של העסק הקטן. אם מדובר בשירותי מזכירות, למשל, שירותי המחשוב אחראים על מתן תמיכה במקרה של תקלה במדפסת הרשת או תקלה בתוכנת ה-CRM. מרבית העסקים משתמשים בסוג כלשהו של תוכנת ניהול לקוחות, ובמקרים רבים נדרשת לה תמיכה. בנוסף, גם התקנת יישומי אופיס היא דבר שלעתים נדרשת בו עזרה לעובדים, ועל כל אלו אחראית חברת שירותי המחשוב שהעסק בוחר לעבוד איתה.

עסקים קטנים רבים זקוקים גם לשרתים שיפעלו במשרדי העסק. ניתן לקבל ייעוץ לגבי אינטגרציה ושרתים באופן כזה שתיבנה תשתית ממוחשבת שתענה על הצרכים הספציפיים של העסק הקטן. לכל עסק יש את הצרכים שלו, על פי התחום בו הוא עוסק, ולכן יש לבצע התאמה אישית כדי להגיע לרמת אפקטיביות מקסימלית.

שירותים נוספים

אולי יעניין אותך גם

תמיכה וניהול רשתות

כל משרד שיש בו מחשבים המחוברים לרשת האינטרנט וגם זה לזה זקוק לשירותי תמיכה וניהול רשתות.

שרתים ותחנות קצה

שימוש בפתרון חכם וקל להטמעה מספק ניהול מקיף של תחנות קצה מכול הסוגים כולל טלפונים ניידים וטאבלטים.

מכירה ואספקת ציוד

חברת PcMachine דוגלת בקדמה ופתיחות באמצעות הפצת טכנולוגיה עלית והפיכתה לזמינה לכל.