פתרונות אבטחת מידע

המידע הוא המשאב החשוב ביותר לפיתוח

לשמור על מערכת הנתונים שלך מפני וירוסים

פתרונות אבטחת מידע לעסקים

בעולם שלנו, המידע הוא המשאב החשוב ביותר לפיתוח, קידום, והשיווק של העסק או הארגון. אבטחת מידע היא אחת הדרכים החשובות שצריך לגבש להגנת העסק.

תפקיד מערך אבטחת המידע הוא לשמור על הנכס היקר ביותר של הארגון – המידע הארגוני. הסכנות רבות ומתוחכמות – וירוסי כופר, פריצה על ידי ניצול חולשות מערכות ההפעלה, מיילים זדוניים, התחזות זהויות, הודעות זדוניות לטלפונים ניידים ועוד.

איך מגנים על המידע שכל כך חיוני לעסק?

אנטי וירוס:

וירוסים עשויים לגרום לנזקים כבדים לעסק שלך. תולעים, וירוסי דוא"ל, סוס טרויאני ועוד מינים שונים ומשונים של וירוסים שמערכת המחשוב של העסק חשופה להם כל הזמן, עשויים לגרום להאטת מחשבים, למחיקת קבצים ונתונים ואפילו להעביר מידע למתחרים אם מדובר בווירוסים לריגול תעשייתי.

כדי להגן על העסק שלך מפני האיומים הללו, מומלץ לקבל שירות אנטי וירוס לעסקים מחברת מחשוב מקצועית, כזו שתדע לתת לך את הפתרון היעיל והעדכני ביותר על מנת לשמור על מערכת הנתונים שלך מפני וירוסים.

Firewall:

שכבת הגנה בסיסית שמטרתה לסנן תכנים שנכנסים אל מחשבי הארגון ומסוגלת לסנן תכנים שיוצאים מהארגון החוצה. ה- Fire wall מאפשרת לארגון לבצע אכיפת מדיניות גישה באמצעות הגנה היקפית. FW או חומת אש לעסקים, מאפשרת לך לבחור איזה מידע תרצה לסנן בארגון, כמו חסימת אתרי אינטרנט מסוימים, מסמכים בספריות רגישות ותוכנות מסרים מיידים, שירותי אנטי – ספאם ועוד.

סיסמאות והרשאות:

סיסמאות והרשאות – הכי בסיסי והכי מוזנח לצערנו.

ראשית סיסמאות – יש לוודא שיש הגדרה לסיסמאות, מינימום תווים, מורכבות לסיסמא שתכלול תווים / מספרים / אותיות קטנות וגדולות, תוקף לסיסמא, נעילה לאחר מספר ניסיונות כושלים ומעבר לסיסמא לאחר שאין שימוש במחשב.
והרשאות – כאן זה באמת הכי פשוט. לוודא שלמשתמש יש הרשאה רק למה שנדרש, שאין הרשאות גורפות לכול העובדים או חמור מכך לכול המשתמשים.

הטיפול כאן הוא פשוט ומהיר חברת מחשוב תסייע לכם להגדיר ולבצע את נהלי הסיסמאות וההרשאות.

מודעות ונהלים:

בסוף הרבה פעמים החולייה החלשה היא בכלל לא טכנולוגית אלא אנושית – עובד שחרג מנהלים או לחץ על לינק לא מזוהה במייל חשוד. על מנת להילחם ולסייע לעובדים חשוב להפיץ ולענן נהלי אבטחת מידע ולשפר את המודעות לנושא כל הזמן.

האם אתה מחפש פתרונות אבטחת מידע לעסק שלך?

חברת Pc Machine לשירותי מחשוב, עם ניסיון של למעלה מ - 20 שנה בפתרונות מחשוב לעסקים, מזמינה אותך ליצור קשר וקבל את כל פתרונות המחשוב במקום אחד.

לשמור על מערכת הנתונים שלך מפני וירוסים

אבטחה, אנטי וירוס ואיומי רשת

אבטחה

כולנו מאמינים שהגיע הזמן להיפרד מזמני גיבוי ארוכים, התאוששות איטית ועלויות תחזוקה גבוהות. פתרונות הגיבוי והשחזור המתקדמים שקיימים כיום מאפשרים לקצץ את זמני הגיבוי משעות לדקות.

בעזרת מוצרי גיבוי מתקדמים ניתן להגן על כל דבר – מערכות, יישומים ונתונים – בכל מקום, בין אם זה פיזי, וירטואלי או בענן. גבה בקלות שרתים פיזיים ווירטואליים באמצעות גיבוי מבוסס סוכן (Agent) מקומי או ללא סוכן בכלל, בנוסף ניתן לבחור את המהירות שיחזור הנתונים בהתאם ל SLAs מוסכם, לבחור את רמות הגיבוי בהתאם לחשיבות הנתונים העסקיים.

שימוש בכלי גיבוי חדשניים מצמצם את עלויות אחסון הגיבוי בסביבות פיזיות ווירטואליות באמצעות טכנולוגיה מתקדמת למניעת כפילויות ודחיסת נתונים. ניתן להקטין את כמות קיבולת הגיבוי הדרושה עד 90% ולהפחית את רוחב הפס השכפול עד 93%, מה שאומר שניתן לקצור את היתרונות הביצועים המהירים ולהביא לחיסכון מידי.

  • ניהול אוטומטי ופריסה של תיקונים עבור מערכות ההפעלה Windows ו- Mac וספקי צד שלישי מובילים כגון Adobe®, Oracle®, Mozilla® ו - Symantec ™.
  • ניהול בדיקות אבטחה של IT וזיהוי נקודות תורפה באמצעות סריקה OVAL ו - SCAP.
  • תיקון בעיות פגיעות ואכיפת מדיניות אבטחה עם יכולות מקיפות לניהול תצורה של המערכת.
  • הרחבה למוצר הניהול של סביבות מיקרוסופט – SCCM לטיפול בכל מערכות ההפעלה ואפליקציות צד שלישי.

אנטי וירוס ארגוני

החשיבות של התגוננות מפני וירוסים בעסקים

מערכות המחשוב לעסקים מושכות אליהן סכנות רבות ואימים למידע שלכם. אחד הסיכונים שיש להתמודד איתם הוא איום הווירוסים, שהם תוכנות שנועדו לגרום נזק ולגנוב מידע.

חלק מהווירוסים הם רק קבצי קוד שמשביתים את המערכות הממוחשבות, אך יש חלק אחר שהינו זדוני ביותר ויכול לגרום לנזק בל ישוער, חלק שכולל אלמנט של ריגול. תוכנות אלה, שנקראות רוגלות יכולות להישתל במחשבים שלכם, הן תאסופנה מידע רגיש שיכולים להשתמש בו או למכור אותו לכל המרבה במחיר.

אחד הכלים היעילים ביותר להגנה מפני וירוסים, נוזקות ותוכנות רוגלה הוא האנטי וירוס הארגוני. מדובר בתוכנות אנטי וירוס מתקדמות ברישיון, שיכולות לזהות וירוסים קיימים ולנקות אותם וכן ולמנוע חדירה של וירוסים לשרתים ולמחשבים של החברה.

התגוננות מווירוסים ומתוכנות מזיקות אחרות חשובה מאוד לכל מערך ארגוני. כך ניתן למנוע סכנה של גניבת מידע חשוב וסודי ולמנוע פגיעה בארגון ובלקוחות שלו, שמידע אישי שלהם יכול להיות מאוחסן במערכות החברה.

מומלץ מאוד לשים לב לנושא זה ולהיעזר בשירותיה של חברה מקצועית שמספקת שירותי התקנה, ניהול ותמיכה של אנטי וירס ארגוני. כדאי להיעזר בשירותים של חברת אבטחת מידע מקצועית כדי להתאים את האנטי וירוס הטוב ביותר עבור החברה שלכם.

התקנת אנטי וירוס ארגוני כוללת גם תמיכה וניהול בהמשך, כך שאם אתם בוחרים לעבוד עם חברת שירותי מחשוב לעסקים IT מקצועית, יש לכם תמיד כתובת שאליה אתם יכולים לפנות בהקשר הזה.

מה כולל שירות אנטי וירוס ארגוני

שירות אנטי וירוס ארגוני כולל, גם תחזוקה שוטפת ועדכונים של התוכנה, קניית רישיונות עבור המשתמשים בחברה וגם תמיכה טכנית במקרה הצורך.

חברות פתרונות מחשוב יכולות לספק את העזרה הנדרשת ולוודא שמחשבי החברה נשארים בטוחים ומוגנים.

נושא הרישיונות חשוב מאוד. בדרך כלל, כל מחשב שבו מותקנת התוכנה צריך רישיון משלו. יש לכך כמה סיבות. כאשר עובדים עם חברת פתרונות מחשוב מקצועית, היא מבצעת את הניהול של נושא הרישיונות ודואגת לכך שכל המחשבים יהיו מוגנים ושהאנטי וירוס יהיה תמיד מעודכן.

האם אנטי וירוס חינמי יכול לתת הגנה מספקת?

שלא כמו במחשבים הביתיים, שיכולים להסתפק באנטי וירוס החינמי, המחשבים העסקיים צריכים את כל התכונות של האנטי וירוס על מנת להגן על המידע שנמצא במערכות הממוחשבות של בתי עסק, מידע שהוא רגיש ביותר. גניבה של המידע הזה יכולה לגרום לפגיעה חמורה מאוד בעסק. החל מגרימת נזק רב לפעילות העסק, כלה בהשבתתו ולפגיעה בשמו הטוב, כאשר ברוב המקרים מגיע דרך המייל של האופיס 365 או מייל גנרי אחר.

חשוב לדעת: משתמשים שונים במקום העבודה צריכים רישיונות נפרדים, בדרך כלל, ולכן חשוב לנהל את חשבונות המשתמשים באופן מסודר.

תמיכה בשירות אנטי וירוס ארגוני

שירות אנטי וירוס ארגוני, שהוא חלק ממערך אבטחת מידע כולל של העסק, צריך תחזוקה שוטפת וליווי של אנשי מקצוע ושירותי Help Desk. התמיכה מתחילה כבר בשלב בחירת התוכנה המתאימה וההתקנה שלה במערכות המחשוב.

ע"מ שתקלות ושאלות הקשורות בהפעלה ובשימוש במערכת יקבלו מענה, מומלץ שחברת שירותי המחשוב תמשיך לספק מענה של שירות ותמיכה.

מערך הגנה כולל מפני איומים ברשת

התקנת אנטי וירוס מעודכן ומתקדם על המחשבים בחברה צריכה להיות חלק ממערך כולל של הגנה מפני איומי סייבר. האיומים ברשת לא מסתכמים בווירוסים ובנוזקות, אלא כוללים גם פריצות של האקרים וסיכונים נוספים. ככל שמאגרי המידע של החברה רגישים יותר, כך גדל הסיכון שיש וגם הצורך לשמור ולהגן עליהם באמצעים מתאימים.

לכן, על מנת ליצור סביבת עבודה מוגנת ומאובטחת, כדאי לשכור את שירותיה של חברה המספקת פתרונות אבטחת מידע כוללים. פתרונות אלו כוללים התקנה של אנטי וירוס ארגוני וגם אמצעים נוספים:
כמו חומת אש (Firewall), סריקה קבועה של הודעות הדואר האלקטרוני הארגוני וסריקה קבועה של כל מערכות המחשוב הארגוניות.

אם ישנו מקרה של ניסיון פריצה למחשבי החברה, האמצעים האלו יוכלו להגן על המידע שלכם ולתרום לכך שהניסיון ייחסם והמערכות תשארנה בטוחות לשימוש.

שירותים נוספים

אולי יעניין אותך גם

תמיכה וניהול רשתות

כל משרד שיש בו מחשבים המחוברים לרשת האינטרנט וגם זה לזה זקוק לשירותי תמיכה וניהול רשתות.

שרתים ותחנות קצה

שימוש בפתרון חכם וקל להטמעה מספק ניהול מקיף של תחנות קצה מכול הסוגים כולל טלפונים ניידים וטאבלטים.

מכירה ואספקת ציוד

חברת PcMachine דוגלת בקדמה ופתיחות באמצעות הפצת טכנולוגיה עלית והפיכתה לזמינה לכל.